Sveučilište Jurja Dobrile u Puli

Fakultet informatike u Puli

U četvrtak, 26. listopada 2017. godine, od 9 do 13 sati po srednjoeuropskom vremenu održava se Oracle Academy Virtual Student Day, virtualna konferencija za studente s područja Europe, Bliskog istoka i Afrike.

Online konferencija će se održati na engleskom jeziku, a biti će ju moguće pratiti sa bilo kojeg uređaja koji ima vezu na Internet. Prije nego što mogu sudjelovati na konferenciji, studenti se moraju registrirati. Nakon registracije, svaki će student zaprimiti jedinstvenu poveznicu do virtualne konferencije, a po završetku konferencije i potvrdu o sudjelovanju. Osim toga, registrirani studenti će nakon završetka konferencije imati mogućnost pristupa snimkama svih održanih predavanja i srodnim sadržajima, uključujući i ona predavanja i sadržaje koje neće moći pratiti u stvarnom vremenu.