U razdoblju od 25. do 26. veljače održana je stručna konferencija CASE 2019 u sklopu koje su polaznici mogli odslušati 23 predavanja te sudjelovati na dvije panel rasprave i četiri radionice. Među predavačima su bili i naši studenti koji su izložili stručne radove na temu svojih završnih i diplomskih radova.

Antun Delinger je održao predavanje na temu „Primjer razvoja - Sustav za evidenciju rada autoservisa“ dok je Ivan Matak održao izlaganje na temu „Mogućnosti razvojnog okruženja Vue.js i njegovih paketa“. Obzirom da je Vlatko Matić bio službeno spriječen, rad pod naslovom „Razvoj igre u okruženju GameMaker“ je izložio doc. dr. sc. Tihomir Orehovački koji je bio mentor spomenutim studentima te koautor prezentiranih radova.

Fakultet informatike u Puli je drugu godinu zaredom bio brončani pokrovitelj CASE konferencije.

Pogledajte galeriju fotografija s konferencije.