Održano natjecanje timova studenata...

U nedjelju, 27. listopada 2019. godine, održano je natjecanje timova studenata informatičara u kojem je sudjelovalo 26 timova sa četiri hrvatska sveučilišta (Zagreb, Osijek, Rijeka i Pula) te četiri tima sačinjena od učenika srednjih i osnovnih škola. Sveučilište Jurja Dobrile u Puli je i ove godine sudjelovalo u natjecanju, a predstavljala su ga četiri tima sačinjena od studentica i studenata sa svih studijskih godina Fakulteta informatike u Puli.

Pravo sudjelovanja na Srednjoeuropskom studentskom ACM natjecanju (CERC) koje se od 29. studenog do 1. prosinca 2019. godine održava na Češkom tehničkom sveučilištu u Pragu ostvarili su studenti treće godine preddiplomskog studija informatike, članovi tima 24 (Timon Dudaković, Marko Gabrovec i Jurica Jurinčić). Preostali timovi koji su na natjecanju predstavljali naše sveučilište su bili sačinjeni od sljedećih studenata: tim 23 (Lucija Babić, Borna Ivanković i Lucia Vareško), tim 25 (Rafael Krstačić, Lucian Tin Udovičić i Leon Vila) i tim 26 (Karlo Skok, Mirko Sršen i Leona Štrucelj)

Čestitke svim sudionicima, a posebice članovima tima 24 kojima želimo puno sreće i uspjeha u daljnjem natjecanju!

Pogledajte galeriju fotografija s natjecanja.