PMI Hrvatska je i ove godine organizirao PMI Forum, najveću konferenciju posvećenu projektnom menadžmentu u Hrvatskoj. Glavna tema PMI Foruma, tradicionalne (trinaeste po redu) konferencije udruge koja u našoj zemlji okuplja projektne menadžere, bila je upravljanje portfeljem (portfolio management).

Konferencijskom danu 12. studenog pristustvovao je doc. dr. sc. Darko Etinger, prodekan za nastavu i studente Fakulteta informatike u Puli. U svrhu zbližavanja i stvaranja partnerskih odnosa između PMI Hrvatska i akademske zajednice, okupljeni sudionici izmjenili su iskustva o načinima provođenja nastave iz projektnog managementa. FIPU od ak. god. 2019./2020. na diplomskom studiju Informatike uključuje izborni kolegij Upravljanje projektima, koji izvodi vanjski suradnik Gordan Krčelić, član PMI Hrvatska.

Pogledajte galeriju fotografija sa skupa.

Više informacija pročitajte na: