U četvrtak, 28. svibnja 2020. na dvodnevnoj online konferenciji ICT20@COVID-19 u organizaciji udruge MIPRO Sanja Križan Sučić studentica diplomskog sveučilišnog studija Informatika Fakulteta informatike u Puli, Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli održala je prezentaciju „Factors Influencing Teachers’ Intention to Use e-Learning Technologies for Teaching After the COVID-19 Pandemic: The Example of Croatian Secondary School Teachers“ koja je rezultat provedenog istraživanja u okviru diplomskog rada iz kolegija Sustavi elektroničkog učenja.

Snimku prezentacije možete pronaći na:

Na konferenciji je sudjelovalo oko 300 sudionika iz 20 zemalja s 3 kontinenta te 24 predavača u okviru tri segmenta izlaganja: društvo, zdravlje i prosvjetu/edukaciju/obrazovanje. Službeni jezik konferencije  je bio engleski, a online konferencija se održala na platformi Zoom. Detaljan program konferencije možete pogledati ovdje.

Čestitamo studentici na uspješnoj prezentaciji istraživačkog rada!