Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Poziv studentima za sudjelovanje u...

Pozivaju se zainteresirani studenti da se prijave za razvoj autonomnog vozila u okviru FIPULab projekta ai.Shuttle. Projekt podrazumijeva primjenu dubokog učenja i neuronskih mreža na praktičnom primjeru automatizacije gradskog prijevoza. Cilj projekta je razviti mini bus koji će samostalno funkcionirati i prevoziti putnike. Projekt je zamišljen kao kolaboracija nastavnika, studenata i vanjskih stručnjaka, a financira ga Google.

Na projektu se mogu javiti studenti treće godine preddiplomskog studija i studenti diplomskog studija. Rad na projektu se može priznati kao položeni obvezni kolegij Neuronske mreže i duboko učenje studentima diplomskog studija. Zainteresirani studenti mogu se javiti na mail goreski@unipu.hr.