Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Fakultet informatike u Puli bio je sudionik treće po redu Let’sGrow! konferencije, koja je održana 15. svibnja 2024. godine u hotelu Histria. Konferencija, koju su organizirali Udruga ICT Istra i Grad Pula, bila je posvećena temi umjetne inteligencije (AI) i njezinoj sve većoj ulozi u našim životima.

Članovi udruge ICT Istra

Posebnu zahvalu upućujemo partnerima Gradu Puli i Istarskoj županiji, koji su pružili nesebičnu podršku u organizaciji ovog značajnog događaja.

Konferencija je okupila istaknute govornike i stručnjake iz područja tehnologije i obrazovanja. Među njima su bili župan Istarske županije Boris Miletić, gradonačelnik Grada Pule Filip Zoričić, predsjednik Udruge ICT Istra Dean Verbanac, dekan Fakulteta informatike u Puli izv. prof. dr. sc. Darko Etinger i mnogi drugi.

Jedan od najuzbudljivijih dijelova konferencije bio je Show Program Area, natjecanje u otklanjanju grešaka u kodu, koje je organizirala studentska udruga Šou Program. Sudionici su pokazali svoje vještine u debagiranju i borili se za vrijedne nagrade.

Studentski panel Let'sGrow! konferencije

Za dodatne informacije i izvještaje o konferenciji, posjetite sljedeće poveznice:

Radujemo se sljedećem izdanju Let’sGrow! konferencije i novim spoznajama o umjetnoj inteligenciji koje ćemo zajedno otkriti.