Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Popis djelatnika Rektorata

    Maja Aflić

    maja.aflic@unipu.hr    

    Anja Bernobić, spec. publ. adm.

    anja.bernobic@unipu.hr   Preradovićeva 1/1 (poslovna zgrada FET-a), kabinet br. 8   052/377-010

    Željka Besedić-Lunko

    zeljka.besedic.lunko@unipu.hr    

    Antonela Bijažić, mag.

    antonela.bijazic@unipu.hr    

    Borislavka Bilajac

    borislavka.bilajac@unipu.hr    

    Slavka Bileta

    slavka.bileta@unipu.hr    

    Ksenija Bodul

    ksenija.bodul@unipu.hr     +385 52 877-426

    Silvija Bolković, mag. oec.

    silvija.bolkovic@unipu.hr    

    Marijana Božić

    marijana.bozic@unipu.hr   Rektorat - Ured br. 13   052/377-020

    Marinela Brkljača-Pucar

    marinela.brkljaca-pucar@unipu.hr    

    Ariana Brženda

    ariana.brzenda@unipu.hr    

    Vedran Buić

    vedran.buic@unipu.hr    

    Andrea Bulešić

    andrea.bulesic@unipu.hr    

    Marijana Crljen, bacc. paed.

    marijana.crljen@unipu.hr    

    dr. sc. Dina Cvek Zubaj, nasl. pred.

    dina.cvek.zubaj@unipu.hr    

    Verica Cvjetković

    verica.cvjetkovic@unipu.hr    

    Miodrag Čerina

    miodrag.cerina@unipu.hr    

    Damir Durković

    damir.durkovic@unipu.hr    

    Sandra Feruh

    sandra.feruh@unipu.hr    

    Nikolina Fornažar, mag. oec.

    nikolina.fornazar@unipu.hr   Ured br. 24, Preradovićeva 1/1 (poslovna zgrada FET-a)   052 377 - 019

    Tatjana Furjan

    tatjana.furjan@unipu.hr    

    Šanel Gaberšček Despić, dipl. oec.

    sanel.gaberscek.despic@unipu.hr   kabinet 25, Preradovićeva 1/1 (zgrada FET-a)   052/377-068

    Martina Golik Krizmanić

    martina.golik.krizmanic@unipu.hr    

    Alenka Grčić, dipl. oec.

    alenka.grcic@unipu.hr    

    Korana Grubissa

    korana.grubissa@unipu.hr    

    Kristina Hlavati Bertoncelj, mag. oec.

    kristina.hlavati.bertoncelj@unipu.hr   Kabinet 25, Preradovićeva 1/1   377-068

    Moris Ivančić, dipl. oec.

    moris.ivancic@unipu.hr     +385 52 377 087

    Davor Jačimović, mag. oec.

    davor.jacimovic@unipu.hr   Fakultet ekonomije i turizma "Dr. Mijo Mirković", ul. Petra Preradovića 1/1, ured br. 5   +385 (0)52 377 062

    Marijana Kardov Tomas, mag. prim. educ.

    marijana.kardov.tomas@unipu.hr     052/377-066

    mr. sc. Alen Kontošić

    alen.kontosic@unipu.hr    

    Maja Kos, mag. iur.

    maja.kos@unipu.hr    

    dr. sc. Silvana Kostešić

    silvana.kostesic@unipu.hr    

    Božana Kristić

    bozana.kristic@unipu.hr    

    Sanja Krnjus

    sanja.krnjus@unipu.hr   Rektorat, Zagrebačka 30, 52100 Pula, Ured br. 1.11   +385 52 877-430

    Kristina Labinjan

    kristina.labinjan@unipu.hr    

    Marina Ljevar

    marina.ljevar@unipu.hr    

    Biljana Macanović, nasl. pred.

    biljana.macanovic@unipu.hr   Zagrebačka 30, 52100 Pula   052/377-561

    Nensi Margetić, dipl. oec.

    nensi.margetic@unipu.hr   19   377516

    Elena Martinčević

    elena.martincevic@unipu.hr    

    Nadija Matijaš-Ivančić, dipl. oec.

    nadija.matijas.ivancic@unipu.hr    

    dr. sc. Katja Milković, pred.

    katja.milkovic@unipu.hr    

    Nikša Minić, nasl. pred.

    niksa.minic@unipu.hr   kabinet 7, Preradovićeva 1/1 (poslovna zgrada FET-a)   052/377-006

    mr. sc. Ines Mirković

    ines.mirkovic@unipu.hr    

    Sandra Morožin

    sandra.morozin@unipu.hr    

    Maja Paus, mag.

    maja.paus@unipu.hr    

    Luisa Pericin Vukadinović

    luisa.pericin.vukadinovic@unipu.hr     052/377-064

    Simana Perić

    simana.peric@unipu.hr    

    dr. sc. Ivona Peternel

    ivona.peternel@unipu.hr   18   +385 52 377557

    Ivona Piralić Marčeta, mag. oec.

    ivona.piralic.marceta@unipu.hr    

    Lorena Podobnik

    lorena.podobnik@unipu.hr    

    Helena Poropat

    helena.poropat@unipu.hr   19   052377516

    Marija Pržiklas Ribarić, dipl. oec.

    marija.prziklas.ribaric@unipu.hr   Preradovićeva 1, kabinet 8   052/377 010

    dr. sc. Sanja Radolović, nasl. pred.

    sanja.radolovic@unipu.hr   Rektorat, Zagrebačka 30, 52100 Pula, Ured br. 23   +385 52 377 556

    Noris Rosanda, mag. ing. agr.

    noris.rosanda@unipu.hr   kabinet 4, Preradovićeva 1   052/377-043

    Sara Rotta

    sara.rotta@unipu.hr    

    Mihaela Ružić

    mihaela.ruzic@unipu.hr    

    Đuro Sikirić, mag. oec.

    djuro.sikiric@unipu.hr    

    Gordana Stevanović Brajić, mag. iur.

    gordana.stevanovic.brajic@unipu.hr    

    Jasna Stjepanović, univ. mag. oec.

    jasna.stjepanovic@unipu.hr   Ured br. 17, Preradovićeva 1/1 (poslovna zgrada FET-a)   052 377 011

    Sandra Svitich, mag. turism. cult.

    sandra.svitich@unipu.hr   Rektorat, ured 17   052 377 593

    Stanko Švraka

    stanko.svraka@unipu.hr    

    Greta Terman

    greta.terman@unipu.hr    

    Alisa Tešić

    alisa.tesic@unipu.hr    

    Mirena Tubić, mag. oec.

    mirena.tubic@unipu.hr   Rektorat, Zagrebačka 30, 52100 Pula, Ured br. 17   +385 52 377 593

    Ana Udović

    ana.udovic@unipu.hr    

    Helena Uležić, mag.oec.

    helena.ulezic@unipu.hr    

    Moris Veselica

    moris.veselica@unipu.hr    

    dr. sc. Rozana Veselica Celić, nasl. doc.

    rozana.veselica@unipu.hr   Rektorat, Zagrebačka 30, 52100 Pula, Ured br. 4   T:+385 52 377 025

    Antonija Zgaljardić, mag. cult.

    antonija.zgaljardic@unipu.hr   Rektorat, Zagrebačka 30, ured br. 17   +385 52 377 593

    Sandra Žajgar, mag. oec.

    sandra.zajgar@unipu.hr   kabinet 4, Preradovićeva 1   052/377-043